Yurtrehberim Nedir?

Yurtrehberim.com nedir?

Öğrencilerin özel yurtları, apartları ve öğrenci evlerini aramasında kolaylık sağlayacak lokasyon bazlı hizmet veren bir web sitesidir.

Öğrenciler ister bulundukları şehirde kendilerine en yakın konaklama hizmeti veren yerleri, isterse farklı şehirlerdeki üniversitelere, şehir merkezine, hastaneye vb. yerlere yakın konaklama hizmeti veren yerleri kolay ve hızlı bir şekilde arayıp detaylı bir şekilde inceleyebilir.

Eğer Yurt, Apart ve Öğrenci evi sahibiyseniz; Harita, konum bilgileriniz, ziyaretçi yorumları ve detaylı tanıtım bilgilerinizi duyurmak için yurtrehberim.com‘da tüm yetkilere sahip olabilirsiniz.

 

Yurtrehberim.com‘un Farkı nedir?

Lokasyon tabanlı ve kullanıcı dostu bir tasarım ile ziyaretçilerimizin yurt, apart ve öğrenci evlerini daha hızlı ve etkin bir şekilde bulmalarını sağlıyoruz. Türkiye’de ilk lokasyon tabanlı yurt arama sitesi olarak yurt rehberim öğrencilere rehberlik ediyor.

 

Yurtrehberim.com Ne zaman kuruldu?

2013 yılı başlarında Manisa’daki ofiste, Türkiye’nin ilk lokasyon tabanlı yurt, apart ve öğrenci evi arama sitesi olma fikriyle yola çıktık. Ortak vizyonları paylaşan küçük ve dinamik bir ekibiz. Hedeflerimizde her geçen gün yurt sahipleri ve öğrenciler ile büyüyen ve gelişen yurt arama rehberi var. Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük.

 

Yurtrehberim.com hizmet anlayışı nedir?

Her üyemiz bizim için aynı değere ve öneme sahiptir. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve bu anlayış ile hareket eden bir ekibe sahibiz.Siz üyelerimizi, ziyaretçilerimize kaliteli ve detaylı olarak eksiksiz tanıtmayı kendimize görev biliyoruz.

Her türlü bilgi için bize bilgi@yurtrehberim.com elektronik posta adresimizden veya iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.